ORPHANS CZECH

Hledat

Přejdi na obsah

Klubdovolena

Archiv akcí > Akce 2013

Zpět

Clubová dovolená Slovensko

V termínu od 23.5. - 26.5. jsme vyrazili na clubovou dovolenou na Slovensko, navštívit klub kamarádů Nitranskí Trogári.
Sraz jsme měli ve čtvrtek ráno na clubhouse, odkud jsme odjeli v ukázkové koloně. Cesta ubíhala navzdoru nepříznivé předpovědi počasí za sucha a tepla. V podvečer jsme dorazili na kunovické letiště, kde jsme měli zajištěný nocleh.
Druhý den dopoledne jsme si prošli Letecké muzeum a vyrazili směr Bojnice.
Cesta opět proběhla suchou stopou a do bojnického kempu jsme přijeli v bezvadný náladě, svěží a odpočatí. Než jsme stačili slézt z motorek, už jsme měli všichni připravenýho panáka na uvítanou a v tomhle duchu se už nesl celý páteční večer až do pozdních nočních hodin, kdy se "konečně" rozpršelo.
Déšť ustal během sobotního dopoledne v souběhu s vystřízlivěním později vstávajících. Totiž, ti dřívě vstávající už zase stačili doplnit hladinku a zábava vesele pokračovala.
V odpoledních hodinách se konaly klasické soutěže jako jízda pomalosti a slalom, kde jsme se umístili na krásných místech. Ti, co nesoutěžili dále popíjeli a stačili donášet občerstvení i soutěžícím, takže než to vše skončilo, měli jsme zase všichni pěkně pod kulichem.
Nedělní ráno nás přivítalo sluníčkem a na zpátečních cca 500 km vydatná snídaně proti kocovině - česnečka. Slunečné počasí skončilo s překročením hranic, ovšem déšt se nám jako zázrakem dál vyhýbal. Zmokli opravdu až na pár posledních kilometrech.
Závěrem chcemem klukům ze Slovenska moc poděkovat za suprovou akci a výbornou organizaci.
Už se těšíme na naše další setkání
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku