ORPHANS CZECH

Hledat

Přejdi na obsah

Hájenka

Archiv akcí > Akce 2012

Zpět

Rodinná akce pořádaná ORPHANS CZECH,
oslava Mezinárodního Dne Dětí

Rodinný víkend na Hájence v Polabci u Poděbrad. Akce primárně určená jako klubová, pro rodiny členů a hlavně pro děti – to pro ně byl tentokrát zorganizovaný hlavní program. Ani na této akci samozřejmě nechyběli někteří přátelé klubu, nicméně tentokrát to bylo dle plánu celkem komorní.
Spaní pod stany, oheň, kytary a soutěže pro děti, to byl plán, kterého jsme se drželi. Když šly ratolesti v pátek do hajan, převládla rocková hudba a Tullamore Dew... Ráno bylo kruté, někteří padlí vstali až na odpolední program pro děti, ale radši nebudeme jmenovat, on by se Zdrahy na nás mohl zlobit.
Soutěžilo se v týmech – dítě + jeden dospělý (přičemž nesmělo jít o rodinného člena dítěte) a jeden by nevěřil, jak náročné je chození na chůdách, skákání v pytli, pití nápojů na čas (děti samozřejmě nealko, dospělý pivo) a další činnosti.
Večer proběhl klidně jako vždy... Zjistili jsme, že není problém dostat motorku dovnitř do Hájenky (stačí přece vysadit dveře od záchodu a schody přejet po nich...) a že lustr na Hájence neudrží zavěšení průměrně vážícího motorkáře...
Pokud nás tam pustí, příští rok to najisto zopakujeme zase.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku