ORPHANS CZECH

Hledat

Přejdi na obsah

1. Road Party

Archiv akcí > Akce 2012

Zpět

První veřejná akce pořádaná Klubem
ORPHANS CZECH

První doopravdy klubová akce byla sice veřejná, nicméně nekomerční. Kromě členů klubu se zúčastnila řada našich kamarádů z Čech i Slovenska.
Akci jsme pořádali v nádherném prostředí Jižních Čech na břehu Adamovského rybníka, kde se o nás postarala výborná obsluha, která s úsměvem zvládla celý náročný víkend. Bydlení v chatkách zasazených mezi stromy využili ti, kdo se nad ránem do postele doklopýtali, dolezli nebo byli doneseni, zbytek nocoval tam, kde kdo upadl... Vzhledem k tomu, že počasí nám opět přálo, nikomu zmrznutí nebo promočení rozhodně nehrozilo.
Sobotní program zpestřila řada soutěží, kde dominovali především členové klubu (i my potřebujeme nějaké ty trofeje do našeho clubhousu.)
Odpoledne jsme nemohli nesledovat hokejové utkání mezi ČR a SR, následovanou gratulacemi našim východním sousedům a náležitou oslavou prohry. Očekáváme, že nám společnost Tullamore Dew zašle děkovný dopis, jelikož spotřeba byla, velmi mírně řečeno, nadstandardní.
Odjezd v nedělním dopoledni řada z nás pamatuje spíš matně, pokud vůbec... Všichni jsme dorazili domů v pořádku a tak ještě jednou díky všem co dorazili a zasloužili se o skvělou náladu v průběhu celého víkendu. Příští rok jedeme na oplátku navštívit Latečka Gang na Slovensko!

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku